Skip to main content

Zamów rozmowę z naszym ekspertem

Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Nie martw się, jeśli nie znasz odpowiedzi na każde pytanie. Wypełnij formularz najlepiej, jak potrafisz, a nasz specjalista zadzwoni do Ciebie, aby omówić wszelkie niejasności i zaproponować najlepsze rozwiązania dostosowane do Twojej firmy.

  1. branża

  W jakiej branży działa Twoja firma?

  2. Wielkość przedsiębiorstwa

  Jaka jest wielkość Twojej firmy?

  3. Roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną

  Jakie jest roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną w Twojej firmie?

  4. Obowiązek raportowania ESG

  Od którego roku będą Państwo objęci obowiązkiem raportowania ESG firmy?

  5. Działania związane z ograniczeniem emisji CO

  Jakie inwestycje w Twoim przedsiębiorstwie zostały wykonane do tej pory w związku ze zmniejszeniem emisji CO

  6. Dane kontaktowe

  Administratorem danych jest Selena Energy sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48a, 54-202 Wrocław. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych w Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się nami poprzez e-mail: Office.energy@selena.com

  Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Sprawdź, jakiego typu działania mogą przynieść najwięcej korzyści.

  Anna Nowakowska
  Account Manager – Selena Energy