Strona główna  ▶  kariera  ▶  Starszy Specjalista ds. obrotu dokumentacyjnego test

Starszy Specjalista ds. obrotu dokumentacyjnego

Data publikacji: 05.08.2024 r.     Termin składania aplikacji: 05.09.2024 r.    Numer referencyjny: ENERGY/S/M9823742KD39

Twój zakres obowiązków

  • zmieniam
  • listę
  • i już

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej ukierunkowane- logistyka)
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Office)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie kadrą
  • Naturalne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Korzyści

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

WYMIAR PRACY
Pełen etat
RODZAJ UMOWY
Umowa o pracę
DZIAŁ
Human Resources
LOKALIZACJA
ul. Legnicka 48A
54-202 Wrocław, Polska
POZIOM
Manager

O nas

Selena Energy powstała w 2021 roku, łącząc dotychczasowe doświadczenia związane z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań dla chemii budowlanej, wykorzystywanej w konstrukcjach dachowych, z rozwiązaniami OZE, w szczególności PV, wychodząc z założenia, że każda inwestycja w panele fotowoltaiczne wymaga solidnego i bezpiecznego dachu.

Jesteśmy częścią Grupy Selena.

    Dane personalne

    Pliki

    CV*
    Proszę załączyć pojedynczy plik CV o maksymalnym rozmiarze 5 MB w jednym z formatów: pdf, doc, docx

    List motywacyjny
    Proszę załączyć pojedynczy plik o maksymalnym rozmiarze 3 MB w jednym z formatów: pdf, doc, docx

    Pozostałe

    preferowana forma pracy

    Wiadomość

    Administratorem danych osobowych jest Selena Energy sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48a, 54-202 Wrocław. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty oraz realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, o których mowa w Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z nami przez e-mail: office.energy@selena.com