Strona główna  ▶  kariera  ▶  Key Account Manager

Key Account Manager

Data publikacji: 20.05.2024 r.     Termin składania aplikacji: 15.08.2024 r.

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych w zakresie oferty Spółki (głównie: fotowoltaiki, magazynów energii, innych usług branży OZE)
  • Aktywny udział w rozwoju Spółki, współtworzenie długookresowych celów biznesowych – rozwój oferty i obszaru działania
  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych, skuteczne domykanie sprzedaży
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dot. segmentów, konsumentów, działań konkurencji
  • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji handlowych
  • Udział w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych, targach
  • Tworzenie bazy danych własnych klientów – lejek sprzedażowy
  • Raportowanie aktywności handlowej i wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, udokumentowane wybitnymi sukcesami
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów Biznesowych
  • Znajomość branży OZE (głównie: fotowoltaiki, magazyny energii, rynek mocy)
  • Własne wypracowane relacje biznesowe z klientami grup docelowych, zainteresowanymi komercyjnymi instalacjami PV, magazynami energii ułatwiające szybkie rozpoczęcie sprzedaży będą brane pod uwagę jako duży atut w procesie rekrutacji
  • Umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań wspierających transformację energetyczną przedsiębiorstw
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Nastawienie na wyniki i osiąganie celów
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu średnich i dużych projektów sprzedażowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i sporządzania zaawansowanych ofert, tworzenie harmonogramów realizacyjnych, negocjacja zapisów umów
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość programu MS Project będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazy kategorii B – warunek konieczny

Korzyści

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjny system wynagradzania w oparciu o podstawę oraz premie
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna
  • Benefity pozapłacowe Karta Multisport

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

WYMIAR PRACY
Pełen etat
RODZAJ UMOWY
Umowa o pracę lub B2B
DZIAŁ
Sprzedaż
LOKALIZACJA
ul. Legnicka 48A
54-202 Wrocław, Polska
POZIOM
Manager

O nas

Selena Energy powstała w 2021 roku, łącząc dotychczasowe doświadczenia związane z profesjonalnymi rozwiązaniami dla chemii budowlanej, szczególnie w konstrukcjach dachowych, oraz z rozwiązaniami OZE, zwłaszcza PV. Nasza firma wierzy, że każda inwestycja w panele fotowoltaiczne wymaga solidnego i bezpiecznego dachu.

Jesteśmy częścią Grupy Selena.

    Dane personalne

    Pliki

    CV*
    Proszę załączyć pojedynczy plik CV o maksymalnym rozmiarze 5 MB w jednym z formatów: pdf, doc, docx

    List motywacyjny
    Proszę załączyć pojedynczy plik o maksymalnym rozmiarze 3 MB w jednym z formatów: pdf, doc, docx

    Pozostałe

    preferowana forma pracy

    Wiadomość

    Administratorem danych osobowych jest Selena Energy sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48a, 54-202 Wrocław. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty oraz realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, o których mowa w Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z nami przez e-mail: office.energy@selena.com